Gaat Jeangu Macrooy Runaway Child zingen op het songfestival?

Morgen weten we welk nummer Jeangu gaat zingen op het Eurovisiesongfestival in Nederland. Hij maakt het songfestivalnummer bekend in de uitzending van De Wereld Draait Door. Gisteren en vandaag zijn er korte teasers op internet verschenen. Deze zijn ook door Jeangu Macrooy geschreven. Songland (website) en ook wij hebben deze teasers uitgebreid bekeken Wij denken dat het nummer een bewerkte versie gaat zijn van Freedom Sound en het de titel Runaway Child gaat krijgen.

De eerste teaser

Op 2 maart verscheen de eerste teaser van de videoclip op het internet.

Vandaag volgde de tweede teaser

Runaway Child (Freedom Sound)

Het nummer is nog niet eerder officieel uitgebracht. Beluister het nummer hieronder.

De teasers nader bekeken

De teasers lijken kort en weinig echte informatie te bevatten. Als je echter de beelden naast de songtekst van Freedom Sound (Runaway Child) leggen, dan klopt er wel heel veel.

  • “See the falling down you die” – Je ziet een gevallen man
  • “All the songs. We wish the part you can see” – Je ziet songteksten op de grond liggen
  • “Let it lead you into the light” – Het licht dat een rol speelt in de korte teasers
  • “A world spinning round” – De diaprojector die ronddraait
  • “Run, run, runaway child” – Xillan en Jeangu (broers) die je op de foto ziet

Wij denken dat de tekst van het nummer nog wel flink aangepast is de afgelopen tijd.

Foto van auteur

Redactie

De redactie van Songfestivalnieuws.nl bestaat uit twee enthousiaste fans van het Eurovisiesongfestival. Samen met meerdere gastschrijvers en columnisten houden zij je op de hoogte van alles wat met het songfestival te maken heeft.

Plaats een reactie